سبد خرید خالي مي باشد

‎‎

ویدئوی تیزر معرفی شرکت

شركت ساعت: به منظور توسعه و راه‌اندازی شبكه‌های خبری، تلویزیونی و رادیویی و پیاده‌سازی سیستم‌های مونیتورینگ و آرشیو در زمینه‌‌ی رسانه و همینطور سامانه‌های ساعت مرکزی و نمایشگرهای صنعتی و تخصصی ساعت با امکان تنظیم اتوماتیک شبکه‌ای در سال 1379 تاسیس گردید و تاكنون پروژه‌های متعددی را برای راه‌اندازی و دیجیتال كردن سیستم‌های صوتی و تصویری مدیریت و اجرا كرده است.

هدف ساعت: استفاده از فناوری روز و تجهیزات نوین و كامپیوتری برای رسیدن به سیستم‌های كارآمد و كاربرپسند با هزینه مناسب می‌باشد.

ماموریت مهندسین ساعت: استفاده از ظرفیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای طراحی، پیاده‌سازی و تولید سیستم‌های یکپارچه در زمینه‌ رسانه، مانیتورینگ‌های صنعتی و سامانه‌های ساعت صنعتی است که دارای قابلیت توسعه و انعطاف برای تطبیق با محیط‌های بزرگ و کوچک می‌باشد.

خط مشی كارشناسان ساعت: جمع‌آوری و بررسی نظرات كاربران محصولات خود برای تامین نیازهای آنها و ارائه‌ی پشتیبانی فعال و كسب رضایتمندی مشتریان است.

مخاطبین ساعت: (۱) شبكه‌های خبری و رسانه‌های صوتی و تصویری، (۲) سازمان‌ها و شركت‌های بزرگ و متوسط در بخش آرشیو رسانه، (۳) مراکز صنعتی، نیروگاه‌ها، بیمارستان‌ها، شرکت‌های ریلی (راه‌آهن، مترو و ...)، ورزشگاه‌ها و ساختمان‌های بزرگی که به سامانه متمرکز و هماهنگ ساعت و زمان نیاز دارند.

 

طراحی و راه‌اندازی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی: شامل طراحی و اجرای سیستم ارت(Earth)، جانمایی فضاها، طراحی کانال‌های ارتباطی، آکوستیک، ایجاد زیرساخت لازم بر اساس فضای استودیو جهت نصب تجهیزات نور استودیو
اجرای سیستم همزمان‌سازی نمایشگر‌های شهری ساعت و تولید و نصب نمایشگرهای بزرگ شهری ساعت با قابلیت تنظیم اتوماتیک
تامین تجهیزات سخت‌افزاری و بویژه سیستم‌های ذخیره‌سازی (Storage)
طراحی و اجرای اتوماسیون کامل شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی از تولید تا پخش
طراحی و اجرای سیستم کامل خبر ( نیوزروم ) . . .
طراحی و اجرای سیستم‌های مونیتورینگ شبکه‌های ماهواره‌ای شامل تجهیزات دریافت، اتاق مونیتورینگ، سیستم‌ آرشیو ویدئوهای دریافتی و ...
طراحی و اجرای سیستم‌های استودیو و اتاق فرمان شامل تجهیزات ضبط و پخش، دوربین، نور و ارتباطات استودیو
طراحی و اجرای سیستم‌های آرشیو دیجیتال صدا و تصویر
طراحی و اجرای سیستم کامل سیگنال‌رسانی به صورت‌های زمینی و ماهواره‌ای
چارت کاربران شرکت ساعت
چارت پروژه های شرکت ساعت
0+
پروژه های ما
0+
مشتریان ما
0+
کاربران ما

مشتریان ما

 

 

 

 .کلیه حقوق مطالب برای شرکت سامانه های عصر تمدن2024 © محفوظ است