ویدئووال سیما (VideoWall)

(SIMA Video Wall) ویدئووال سیما


نظارت
نمایش همزمان تعداد زیادی از شبکه های رادیویی و تلویزیونی دیجیتال، زمینی، ماهواره ای و اینترنتی در یک صفحه نمایش به صورت همزمان برای پایش شبکه‌ها یکی از کاربردهای مهم سیستم ویدئووال (Videowall) است. ویدئووال سیما تعداد قابل تنظیمی از شبکه‌ها را با اندازه های قابل تنظیم و در کنار هم نمایش می دهد تا کاربران وظایف نظارتی خود را به سادگی انجام دهند.


توسعه
در ویدئو وال سیما (SIMA Video wall) افزایش تعداد شبکه و توسعه سیستم به راحتی و با افزایش نمایشگر یا کوچک کردن اندازه نمایش شبکه ها فراهم می شود و در صورت نیاز با قراردادن چندین نمایشگر در کنار هم می‌توان تعداد زیادی از شبکه‌ها را با یک سیستم پایش کرد. شبکه های اینترنتی به صورت استریم و شبکه های ماهواره ای و زمینی هم پس از دریافت به صورت استریم توسط ویدئو وال سیما دریافت می شوند و به این ترتیب این محصول قابل توسعه و انعطاف است.


کاربردی
نرم‌افزار ویدئووال سیما (SIMA Video wall) دارای امکانات متنوع و زیادی می‌باشد که فرآیند پایش شبکه های رادیویی و تلویزیونی را ساده‌تر و مؤثرتر می‌کند. گرفتن عکس از تصویر دریافتی و در حال نمایش یا ضبط بخشی از تصویر یک شبکه، تغییر اندازه پنجره نمایش یک شبکه و ترتیب چیدمان شبکه ها در نمایشگر و از این قبیل امکانات برای افزایش کاربری این سیستم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.


ویژگی‌های ویدئووال سیما:
- نظارت چندین شبکه به طور همزمان
- امکان ضبط همزمان با مشاهده یک شبکه
- پایداری بالا در مقابل نویز و خرابی سیگنال
- امکان تعریف چیدمان پنجره نمایش توسط کاربر
- قابلیت توسعه و افزایش نمایشگر و تعداد شبکه ها
- تعریف فرمت و مسیر دلخواه برای ضبط
- تعریف دسترسی کاربران به شبکه های دریافتی

دانلود SIMA Video Wall

کاتالوگ SIMA Video wall


  ویدئووال , videowall

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

 .کلیه حقوق مطالب برای شرکت سامانه های عصر تمدن2021 © محفوظ است