استودیوی سارا (Radio Studio)

(Radio Studio) استودیوی سارا

معرفی استودیوی رادیویی سارا

استودیوی سارا (SARA radio Studio) یک استوديوي راديويي ديجيتال قابل حمل و سبک است که براي به کارگيري در واحدهاي سيار و ايستگاه‌هاي راديويي کوچک با تمامی نیازمندی‌های یک استودیوی رادیویی طراحي شده است که ضمن کاهش هزينه‌هاي طراحي و ساخت استوديوهاي راديويي، سرعت راه‌اندازي آن فوق‌العاده زیاد و هزينه جابجايي آن نيز بسیار پايين مي‌باشد. همه امکانات اين سيستم در يک ميز کاري و رک کوچک متصل به آن نصب مي‌شود.

پخش
سيستم استوديوي سارا (SARA radio Studio) يک استوديوي راديويي ديجيتال با تأمين دو لیست پخش برای دو کانال خروجي استريو و يک سيستم آرشيو صداي قابل اتصال به سيستم پخش بوده و امکان برقراري ارتباط تلفني زنده و ضبطی را نیز فراهم مي‌کند. از سیستم آرشیو مجتمع شده پس از جستجو و پيش‌شنوايي منابع و یا از هر گونه منبع ورودی دیگر منابع مورد نظر انتخاب شده، به ليست پخش افزوده شده و از طریق سیستم سارا پخش می‌شوند.

تولید
از استودیوی سارا علاوه بر استوديوي پخش، می‌توان به عنوان استودیوی تولید و يا سيستم استوديوي توليد و پخش همزمان استفاده کرد. اين سيستم امکان ضبط خروجی میز صدا را همزمان با پخش در يک خروجی دیگر دارد. امکانات اين سيستم متناسب با نياز و کاربري مورد نظر قابل افزايش و يا کاهش بوده و علاوه بر امکان ارتباط با ساير محصولات ساعت قابليت توسعه در هر زماني در آينده را نيز خواهد داشت.

ویژگی‌ها:
- استودیوی رادیویی سبک و قابل حمل
- یک سیستم دیجیتال و مبتنی بر فایل
- دارای دو سیستم پخش همزمان
- دریافت فرمان از میز صدا برای پخش
- آرشیو مجتمع با سيستم پخش
- دارای ضبط کننده برای تولید برنامه
- دو کانال تلفن برای ارتباط تلفنی
- تطبيق کامل با استانداردهاي برودکست
- امکان پذيرش هر نوع فرمت ورودی
- دریافت از لوح فشرده و نوار
- داراي سيستم آرشيو با قابليت جستجو
- امکان پيش‌شنوايي تمام منابع در هر زمان

 

دانلود SARA studio                 کاتالوگ SARA Studio                   راهنمای SARA Studio

 


نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

 .کلیه حقوق مطالب برای شرکت سامانه های عصر تمدن2021 © محفوظ است